Наталья

Дякую авторам та ведучим ігри "Four parts of my" Катерину та Олену за глибоку, усвідомлену трансформаційну гру. Гра пройшла на одному диханні. Я прийшла з одним запитом пішла з відповіддю на питання, які давно не могла прийняти та відпустити. Гра відчувала і бачила, що мені треба в цей момент, де треба подумати та зупинитися. Показала мої сильні сторони та мою ресурсність. Ведучі комфортно та екологічно допомагали протягом усієї гри, гра пройшла на відкритості та довірі. Запити та відповіді інших учасників перепліталися. Багато підказок, що наводять питання ведучих та відповіді інших гравців, допомагали мені відповісти на мої запитання. Гра збалансована і гармонійна, свій запит відчувала і пронесла через своє тіло. Дуже сподобалося гра, дякую авторам за створення нової трансформаційної гри 💕

Раминта

Я зацікавилася цим видом гри, тому що мені подобається заглиблюватися в себе, глибше пізнавати себе... розуміти свої сильні сторони Мені сподобалося те, що робота відбувається в ігровій формі, у невеликій групі. Професійні питання ведучих гри дозволяють легко уточнити відповіді та зрозуміти, чи в правильному напрямку ти йдеш, чи, можливо, варто задуматися глибше і десь змінити напрямок. Я здобула безцінний досвід самоаналізу, а також підтримку інших учасників, думку з боку про те, як тебе бачать оточуючі. Повернувшись додому, я зрозуміла, що хочу повторити це, бо мені дуже сподобалося, тож я із задоволенням повторюю це ще раз!

Lorem ipsum

Vivamus enim justo, suscipit laoreet odio id, interdum egestas sapien. Phasellus ultricies felis lectus, sed condimentum libero condimentum eget.

Proin congue

Vivamus enim justo, suscipit laoreet odio id, interdum egestas sapien. Phasellus ultricies felis lectus, sed condimentum libero condimentum eget.